Przez ostatnich kilka lat obecni byliśmy na rynkach Czech, Polski, Słowacji i Węgier najpierw jako agent handlowy INDORAMY, następnie jako partner INTERMARC BV - dystrybutora polimeru EKOPET wytwarzanego w Kaliningradzie, a od połowy 2012 roku oficjalny i wyłączny broker  OCTAL PETROCHEMICAL FZC LLC z Omanu, należącego do światowej czołówki wytwórców polimeru butelkowego PET.
 
Praca z tak wymagającym partnerami, stawiała przed nami duże wyzwania, którym staraliśmy się sprostać, gwarantując naszym partnerom profesjonalizm i wysoki poziom świadczonych usług.
 
Poza dystrybucją PET, zajmujemy się handlem poliolefinami PP, HDPE, LDPE i LLDPE, recyklingiem PET i  pośrednictwem w handlu zagranicznym. 
 
Współpracujemy z firmami z odległych krajów azjatyckich, takich jak Chiny, Indie, Iran i Pakistan. Pomożemy kupić poszukiwany surowiec, sprzedamy produkowane przez Państwa wyroby i maszyny.
 

Cel

Celem J.M. TRADE jest identyfikowanie problemów, pomoc w ich rozwiązywaniu, wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oraz dostarczanie surowców najwyższej jakości po konkurencyjnych cenach, a tym samym ugruntowanie pozycji naszej firmy jako solidnego i niezawodnego partnera w interesach.

 

Ten serwis używa plików Cookie. Dalsze przeglądanie oznacza wyrażenie zgody na korzystanie z plików Cookie. Czytaj więcej....