Decyzje i certyfikaty

najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa

Posiadamy certyfikat ISO

Jako firma, jesteśmy dumni z osiągnięcia certyfikatu ISO. Uzyskanie tego renomowanego świadectwa jest dowodem na to, że przestrzegamy najwyższych standardów jakości w procesie produkcji regranulatów i przemiałów.

“Jesteśmy firmą, która spełniaja najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa ISO.
To jest dowód na to, że zawsze dążymy do spełnienia oczekiwań naszych Klientów i utrzymania wysokiego poziomu jakości naszych produktów i usług.”

Możesz nam zaufać

Posiadamy certyfikat "Rzetelna Firma"

Posiadamy certyfikat “Rzetelna Firma”, który potwierdza, że nasza firma charakteryzuje się stabilną sytuacją finansową oraz brakiem przeterminowanych zobowiązań. Ten certyfikat jest dla naszych Klientów gwarancją współpracy z solidnym i odpowiedzialnym partnerem Certyfikat dostępny jest pod podanym niżej przyciskiem.

certyfikowany Członek PZPTS

Polski Związek Przetwórców Tworzyw Sztucznych

Jesteśmy dumni z bycia członkiem Polskiego Związku Przetwórców Tworzyw Sztucznych. Członkostwo w tym prestiżowym stowarzyszeniu świadczy o naszej wiedzy i doświadczeniu w branży tworzyw sztucznych.

Jako członek PZPTS, dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi przedsiębiorstwami w branży, uczestniczymy w różnych szkoleniach i konferencjach, a także mamy dostęp do najnowszych informacji branżowych. Członkostwo w PZPTS jest dla nas zaszczytem i potwierdzeniem jakości naszych usług. Jesteśmy więc zobowiązani do ciągłego rozwoju i podnoszenia standardów w branży.