Regranulaty Poliolefin

Oferta recyklatów i regranulatów

Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości recyklatów niskiej i wysokiej gęstości oraz regranulatów liniowych znajdujących zastosowanie w aplikacjach rozdmuchowych, wytłaczania oraz wtrysku. W ofercie firmy znajdują się również regranulaty polipropylenowe o różnorodnych parametrach i barwach, również niestandardowych, produkowanych na specjalne życzenie Odbiorcy. Nasza technologia pozwala na tworzenie własnych receptur a tym samym modyfikację wskaźnika płynięcia MFR. 

Oferujemy:

  • Regranulaty LDPE
  • Regranulaty LLDPE
  • Regranulaty HDPE
  • Regranulaty PP
  • Regranulaty PP/PE
  • Regranulaty PE/PA

Regranulaty naszej produkcji

LDPE
LLDPE
HDPE
PP & PP/PE

Przebadane przez kontrole jakości regranulaty o doskonałych parametrach

Nasze surowce produkowane są w oparciu o poprodukcyjne odpady tworzyw sztucznych, które wyróżnia się wysoka czystość i powtarzalność. Proces produkcyjny charakteryzuje się m.in. podwójnym odgazowaniem materiału oraz wysoką filtracją, dzięki czemu uzyskujemy regranulat o doskonałych parametrach. W firmowym laboratorium, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, zarówno surowce wsadowe jak i wyprodukowane regranulaty poddawane są szczegółowej ocenie oraz kontroli jakości.

Co odróżnia nasze regranulaty od innych?

Wysoka czystość

Surowiec jest dokładnie oczyszczany i przygotowywany zgodnie z normami branżowymi, co zapewnia brak zanieczyszczeń i wysoką jakość produktu końcowego.

Powtarzalna jakość

Jakość regranulatu jest stabilna i niezmienna, co pozwala na uzyskanie produktów o jednolitych parametrach technicznych.

Jednolity kolor

Regranulat ma jednolity kolor, co pozwala na uzyskanie produktów o estetycznym wyglądzie. Brak przebarwień, które mogłyby pogorszyć estetykę gotowego produktu.

Proces współpracy

Proces współpracy z naszą firmą rozpoczyna się od zamówienia próbki. Po przetestowaniu próbki, Klient otrzymuje ofertę. Oferta jest ważna przez określony czas. Po akceptacji oferty, Klient może złożyć pierwsze zamówienie produktu. W trakcie trwania współpracy, Klient ma stały kontakt z naszą firmą, co pozwala na szybką i efektywną realizację zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

1. Próba produktu

Nowy Klient może zamówić próbkę produktu, aby przetestować jego jakość przed złożeniem większego zamówienia. Na życzenie wysyłamy próbę laboratoryjną lub technologiczną.

2. Ofertowanie

Po przetestowaniu próby, Klient otrzymuje ofertę zawierającą ilość produktu, jego cenę oraz przewidywany termin realizacji zamówienia. Oferta jest ważna przez określony czas.

3. Pierwsze zamówienie

Po akceptacji oferty, Klient może złożyć pierwsze zamówienie produktu.

4. Stały kontakt

W trakcie trwania współpracy, Klient ma stały kontakt z naszą firmą, co pozwala na szybką i efektywną realizację zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Zalega Tobie odpad poprodukcyjny i zabiera miejsce w magazynie?

Z chęcią odkupimy od Ciebie odpady.

Zostań naszym dostawcą

Dowiedz się więcej wchodząc w zakładkę “Dla Dostawcy” lub kliknij poniższy przycisk.