Regranulaty Poliolefin

Oferta recyklatów i regranulatów

Portfolio firmy obejmuje szeroką gamę wysokiej jakości recyklatów niskiej i wysokiej gęstości oraz regranulatów liniowych znajdujących zastosowanie w aplikacjach rozdmuchowych, wytłaczania oraz wtrysku. W ofercie firmy znajdują się również regranulaty polipropylenowe o różnorodnych parametrach i barwach, również niestandardowych, produkowanych na specjalne życzenie Odbiorcy. Nasza technologia pozwala na tworzenie własnych receptur a tym samym modyfikację wskaźnika płynięcia MFR. 

Oferujemy:

  • Regranulaty LDPE
  • Regranulaty LLDPE
  • Regranulaty HDPE
  • Regranulaty PP
  • Regranulaty PP/PE
  • Regranulaty PE/PA

Regranulaty naszej produkcji

LDPE
LLDPE
HDPE
PP & PP/PE

Przebadane przez kontrole jakości regranulaty o doskonałych parametrach

Nasze surowce produkowane są w oparciu o poprodukcyjne odpady tworzyw sztucznych, które wyróżnia się wysoka czystość i powtarzalność. Proces produkcyjny charakteryzuje się m.in. podwójnym odgazowaniem materiału oraz wysoką filtracją, dzięki czemu uzyskujemy regranulat o doskonałych parametrach. W firmowym laboratorium, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, zarówno surowce wsadowe jak i wyprodukowane regranulaty poddawane są szczegółowej ocenie oraz kontroli jakości.’

Wyznaczamy MFR, MVR, Temperaturę płynięcia, gęstość nasypową.

Co odróżnia nasze regranulaty od innych?

Wysoka czystość

Surowiec jest dokładnie oczyszczany i przygotowywany zgodnie z normami branżowymi, co zapewnia brak zanieczyszczeń i wysoką jakość produktu końcowego.

Powtarzalna jakość

Jakość regranulatu jest stabilna i niezmienna, co pozwala na uzyskanie produktów o jednolitych parametrach technicznych.

Jednolity kolor

Regranulat ma jednolity kolor, co pozwala na uzyskanie produktów o estetycznym wyglądzie. Brak przebarwień, które mogłyby pogorszyć estetykę gotowego produktu.

Proces sprzedaży

Proces sprzedaży z naszą firmą rozpoczyna się od zamówienia próbki. Po przetestowaniu próbki, Klient otrzymuje ofertę. Oferta jest ważna przez określony czas. Po akceptacji oferty, Klient może złożyć pierwsze zamówienie produktu. W trakcie trwania współpracy, Klient ma stały kontakt z naszą firmą, co pozwala na szybką i efektywną realizację zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

1. Próba produktu

Zamówienie próby produktu określonej wielkości i jej dostarczenie do Klienta.

2. Ofertowanie

Ustalenie warunków handlowych:

  • cena, warunki płatności
  • ilość
  • opakowanie
  • termin realizacji

3. Złożenie zamówienia

4. Realizacja zamówienia