Przemiały PET

Czym jest PET?

PET (Polietylen Tereftalowy) jest to tworzywo sztuczne, które jest powszechnie stosowane w różnych gałęziach przemysłu. Jest to jedno z najważniejszych i najczęściej stosowanych tworzyw sztucznych na świecie. W związku z jego właściwościami jest on szczególnie przydatny do produkcji butelek, opakowań i włókien tekstylnych. PET jest odporny na wodę, chemikalia i jest stabilny pod względem temperatury, co sprawia, że jest to bardzo przydatne tworzywo do produkcji opakowań, w których będą przechowywane różnego rodzaju produkty.

Czym jest Przemiał PET?

Przemiał PET powstaje w procesie mielenia odpadów PET. Dysponujemy urządzeniami, które pozwalają nam wyprodukować surowiec o oczekiwanych przez Odbiorcę parametrach, czysty i jednorodny, cechujący się niskim stopniem zapylenia.

Oferujemy:

  • Przemiały Butelek PET
  • Przemiały Preform PET
  • Przemiały Preform/ Butelek PET

Co odróżnia nasze przemiały od innych?

Wysoka czystość

Przemiał jest pozbawiony zanieczyszczeń, takich jak inne tworzywa sztuczne, metal czy papier.

Powtarzalna jakość

Przemiał ma powtarzalne parametry. Na bieżąco kontrolujemy ciężar nasypowy.

Niskie zapylenie

Dzięki naszym maszynom, nasz przemiał jest pozbawiony pyłu, co zwiększa jego bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Proces współpracy

Proces współpracy z naszą firmą rozpoczyna się od zamówienia próbki. Po przetestowaniu próbki, Klient otrzymuje ofertę. Oferta jest ważna przez określony czas. Po akceptacji oferty, Klient może złożyć pierwsze zamówienie produktu. W trakcie trwania współpracy, Klient ma stały kontakt z naszą firmą, co pozwala na szybką i efektywną realizację zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

1. Próba produktu

Nowy Klient może zamówić próbkę produktu, aby przetestować jego jakość przed złożeniem większego zamówienia. Na życzenie wysyłamy próbę laboratoryjną lub technologiczną.

2. Ofertowanie

Po przetestowaniu próby, Klient otrzymuje ofertę zawierającą ilość produktu, jego cenę oraz przewidywany termin realizacji zamówienia. Oferta jest ważna przez określony czas.

3. Pierwsze zamówienie

Po akceptacji oferty, Klient może złożyć pierwsze zamówienie produktu.

4. Stały kontakt

W trakcie trwania współpracy, Klient ma stały kontakt z naszą firmą, co pozwala na szybką i efektywną realizację zamówień oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów.

Zalega Tobie odpad poprodukcyjny i zabiera miejsce w magazynie?

Z chęcią odkupimy od Ciebie odpady.

Zostań naszym dostawcą

Dowiedz się więcej wchodząc w zakładkę “Dla Dostawcy” lub kliknij poniższy przycisk.